کدخبر: ۲۸۸۲۹۲ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
تذکر پزشکیان به معاون پارلمانی رئیس جمهور در مورد قیر

تذکر پزشکیان به معاون پارلمانی رئیس جمهور در مورد قیر

اقتصادنیوز: یک عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی خطاب به معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: لطفاً بحث قیر را در دولت تا قبل از تابستان پیگیری کنید. اگر وقت بگذرد فایده‌ای ندارد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، سیدکاظم دلخوش در جلسه علنی نوبت صبح امروز (دوشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی خطاب به پزشکیان اظهار داشت: هیأت رئیسه مجلس در ارتباط با پیگیری مصوبات مجلس و قانون بودجه باید تلاش جدی‌تری بکند. ما مسئله قیر را تصویب کردیم. این ارقام را به دولت نیز تکلیف کردیم اما قریب به دو ماه است که قیر کل کشور قطع شده است. اگر تابستان بگذرد، کدام پیمانکار و کدام شهر و روستا می‌خواهد آسفالت شود؟

نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس افزود: بسیاری از قوانین نوشته شده است چرا به اجرای قانون تمکین نمی‌کنید. من از هیأت رئیسه می‌خواهم که این موضوع را پیگیری کنید. حقوق کارمندان را ۴۰۰ هزار تومان اضافه کردید اما اجرایی نشده است. ۲۰۰ هزار میلیارد تومان برای کالاها یارانه گذاشتیم که اجرایی نشده است. من از نماینده‌های مجلس سوال می‌کنم که کدام یک از این کالاها در روستاها یا شهرهای شما توزیع شده است؟ به نظرم هیأت رئیسه مسئولیت سنگینی در این رابطه بر عهده دارد.

دلخوش ضمن درخواست از هیأت رئیسه برای برخورد با بی‌قانونی تأکید کرد: سازمان بازرسی چکار می‌کند؟ گویا خواب هستند. باید این موضوعات را بررسی کند. مشکل کشاورزان ما در استان گیلان همچنان برقرار است. مردم کشاورز در مناطق مختلف نیازمند آب هستند.

مسعود پزشکیان در پاسخ به این تذکر گفت: حق با شماست. دولت باید به این موضوعات رسیدگی کند.

پزشکیان خطاب به معاون پارلمانی رئیس جمهور تأکید کرد: لطفاً بحث قیر را در دولت پیگیری کنید. اگر وقت بگذرد فایده‌ای ندارد.

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند