کدخبر: ۲۹۰۷۰۹ لینک کوتاه

هدف نخست فوتبالیست های ایرانی

اقتصاد نیوز:درسال های اخیرفوتبالیست های زیادی از لیگ برتر ایران به باشگاه های بلژیکی نقل مکان کردند و این موضوع هنوز هم ادامه دارد.

به گزارش اقتصاد نیوز، سایت walfoot از پیشنهاد دو تیم بزرگ بلژیکی برای جذب میلاد محمدی خبر دادند.میلاد محمدی که در تیم گروزنی روسیه بازی می‌کرد، قراردادش با این تیم به اتمام رسیده و اکنون بدون تیم است. او باید در روزهای آتی تیم جدید خود را برای فصل آینده انتخاب کند.

در حالی که از چند تیم انگلیسی به عنوان گزینه‌های میلاد محمدی یاد شده بود، این بار دو تیم اندرلخت و خنت، دو تیم معروف کشور بلژیک که افتخارات زیادی نیز دارند خواستار جذب بازیکن ایرانی شدند. محمدی که در جام جهانی در دو بازی برای ایران به میدان رفت در حالی مورد توجه تیم‌های بلژیکی قرار گرفته است که چند روز پیش نیز خبر تمایل تیم اوستنده برای جذب مهدی طارمی شنیده شد و به نظر می‌رسد بازیکنان ایرانی بیش از پیش مورد توجه تیم‌های بلژیکی قرار گرفتند.

در حال حاضر کاوه رضایی، یونس دلفی و علی قلی‌زاده سه بازیکن ایرانی هستند که در لیگ فوتبال بلژیک بازی می‌کنند و محمد نادری و امید نورافکن نیز بعد از اتمام قرارداد قرضی‌شان با پرسپولیس و استقلال، به تیم‌های خود یعنی کورتریک و شارلوا برگشته‌اند.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند