کدخبر: ۳۰۲۰۶۳ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

حاشیه جدید مجری زن جنجالی؛ گام بعدی پس از کشف حجاب!

اقتصادنیوز: اظهارات جنجالی یک مجری زن در مصر باعث ایجاد مشکلاتی برای او شد. ریهام سعید که از سلبریتی‌های مصر است به خاطر اظهارات عجیبش در یکی از برنامه‌های تلویزیونیش سروصدای زیادی به پا کرد و در نتیجه با حکم دادگاه روبرو شد.

 

همه جنجالهای خانم مجری/ از اتهام کودک ربایی تا کشف حجاب جلوی یک شیخ مصری و توهین به مردم سوریه

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از نامه‌نیوزاین بازیگر و مجری تلویزیونی ۴۴ ساله که خودش اندام نسبتا لاغری دارد، در برنامه خود گفت: "چاق‌ها مانند مرده هستند. آن‌ها سربار خانواده ها، اطرافیانشان و جامعه به شمار می‌آیند." او در ادامه خطاب به زنان گفت: "وقتی چاق باشید عبایی که می‌پوشید هم روی شما زیبا جلوه نمی‌کند و قسمت عظیمی از زنانه خود را از دست می‌دهید. " گفته‌های ریهام با انتقادات شدید همراه شد.

یاغی و هنجار شکن؛ تمام اجراها و حواشی جنجالی ریهام سعید

همه جنجالهای خانم مجری/ از اتهام کودک ربایی تا کشف حجاب جلوی یک شیخ مصری و توهین به مردم سوریه

مساله بالا اولین مشکل ریهام در سلسله فعالیت‌های تلویزیونی اش نبوده است. سعید سال گذشته نیز به خاطر اتهام کودک ربایی بازداشت شد، اما پس از اندک زمانی تبرئه و آزاد گردید.

قضیه از این قرار بود که ریهام در برنامه اش بخشی از یک فیلم را پخش کرد که در آن دو کودک از دست آدم ربایان نجات پیدا می‌کنند و نزد خانواده خود بازگردانده می‌شوند. بعدا مشخص شد تهیه کننده برنامه به دو آدم ربا پول داده که کودکان را بدزدند و بعد آنها را برگردانند. نهایتا مشخص شد ریهام در این قضیه نقشی نداشته و همه چیز زیر سر تهیه کننده بوده است.

همچنین سعید در سال ۲۰۱۷ به خاطر نقض قوانین شرکت کنندگان در برنامه های تلویزیونی، سه ماه ممنوع الفعالیت شد. او در برنامه خود از یک زن متاهل به همراه دوست پسرش دعوت کرده بود که این امر خشم مخاطبان را برانگیخت.

همه جنجالهای خانم مجری/ از اتهام کودک ربایی تا کشف حجاب جلوی یک شیخ مصری و توهین به مردم سوریه

ریهام سعید همچنین در یکی از برنامه‌های خود در مواجهه با درخواست شیخ یوسف بدری (یکی از شیوخ مشهور مصر) که تاکید خاصی بر حجاب داشتن مجری در حین گفت‌و‌گو داشت، حجاب خود را مقابل چشم او و دوربین برداشت. این اتفاق باعث جنجال بسیاری در مصر شد و حاشیه های بسیاری برای او آفرید.

ریهام در طول چند برنامه تلویزیونی که اجرای آنها را بر عهده داشت، اقداماتی انجام داد که به سرعت او را تبدیل به یکی از شخصیتهای جنجالی مصر کرد. به غیر از موارد بالا یعنی توهین به زنان دارای اضافه وزن و کشف حجاب در برابر شیخ مشهور، توهین او به مردم سوریه به علت آنچه ایجاد جنگ در داخل کشور خواند و ضعیف بودنشان در برابر مشکلات داخلی جنجال آفرین شد و باعث سرزنش او توسط برخی صاحب نظران گردید.

همه جنجالهای خانم مجری/ از اتهام کودک ربایی تا کشف حجاب جلوی یک شیخ مصری و توهین به مردم سوریه

ریهام سعید کیست؟

ریهام سعید متولد مصر در سال 1975 است. او تا کنون برنامه های تلویزیونی مختلفی را اجرا کرده که مهم ترینش صبایا الخیر است. ریهام پیش از این در بسیاری از سریالهای تلویزیونی مصری بازی می‌کرد. در سال 2005 در سریال "المرسى والبحار" حضور پیدا کرد و در سال 2008 در سریال "مسک اللیل" حاضر شد. بعد از آن ریهام مسیر شهرت را به سرعت طی نمود تا اینکه در سال 2014 در یک سریال رمضانی به نام "ابن حلال" بازی کرد و توانست بیش از پیش مشهور و محبوب شود.

ریهام کم کم ترجیح داد در برنامه های تلویزیونی شرکت کرده و به عنوان مجری راه خود را ادامه دهد. او در تاک شوهایی مانند صبایا، صبایا الخیر، من غیر زعل و قلبک أبیض حضور داشته و اجرای آنها را بر عهده داشته است.

همان طور که بیان گردید، در طول چند برنامه تلویزیونی که ریهام اجرای آن را بر عهده داشت، جنجالهایی آفریده شد که به سرعت ریهام را تبدیل به یکی از شخصیتهای جنجالی مصر کرد.

همه جنجالهای خانم مجری/ از اتهام کودک ربایی تا کشف حجاب جلوی یک شیخ مصری و توهین به مردم سوریه

به غیر از اجراهای جنجال، بیماری ریهام سعید هم مدت زیادی مورد توجه مصریان بود. بیماری پوستی که به مثلث خطر(بینی و اطراف لب) ارتباط داشت و باعث به هم ریختن پوست و چهره او شد. ریهام به علت این بیماری مدتی در انظار عمومی حاضر نبود و برخی می‌گویند که او به خاطر این بیماری، دچار افسردگی شده بود.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند