کدخبر: ۳۱۹۴۶۳ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

جزئیاتی از زمان حذف دفترچه‌های بیمه تامین اجتماعی

اقتصاد نیوز:مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، زمان حذف دفترچه‌های بیمه تامین اجتماعی را اعلام کرد.

به گزارش اقتصاد نیوز، مصطفی سالاری درباره آخرین اقدامات برای حذف دفاتر تامین اجتماعی به خبرگزاری فارس گفت: حدود یک سال است که دفاتر درمانی در مراکز ملکی سازمان تامین اجتماعی حذف شده و نسخه‌ها در این مراکز الکترونیکی و از طریق اطلاعات کارت‌های ملی نوشته می‌شود.

وی درباره حذف دفترچه‌های درمانی در مراکز غیرملکی سازمان تأمین اجتماعی تصریح کرد: در این زمینه هنوز اتفاقی نیفتاده است؛ این مسئله باید از طریق وزارت بهداشت پیگیری شود.

سالاری افزود: تلاش می‌شود در ۳ ماه ابتدایی سال آینده، حذف دفترچه تامین اجتماعی در مراکز غیرملکی و طرف قرارداد با سازمان تأمین اجتماعی عملیاتی شود که در این زمینه اقدامات لازم در حال انجام است و امیدواریم این اتفاق بیفتد.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی همچنین درباره پرداخت بدهی‌ها تامین اجتماعی به مراکز وزارت بهداشت گفت: در هفته آتی در صورت اختصاص ۳ هزار میلیارد تومان از سوی دولت به تامین اجتماعی، بدهی‌مان به مراکز درمانی وزارت بهداشت صفر خواهد شد و بنا داریم بدهی مراکز غیر وزارت بهداشت که رقم آن‌ها نزدیک به ۳ هزار میلیارد تومان است را ظرف دو ماه آینده پرداخت کنیم و آن را به صفر برسانیم.

این مطلب برایم مفید است
7 نفر این پست را پسندیده اند