کدخبر: ۳۲۰۰۶۵ لینک کوتاه

فیلم حمله موشکی سنگین سپاه به پایگاه آمریکایی در عراق

اقتصادنیوز؛ از ساعتی پیش منابع خبری از حملات سنگین موشک‌های بالستیک نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به پایگاه «عین‌الاسد» در عراق که محل استقرار نیروهای آمریکایی است خبر دادند. سپاه پاسداران نیز در بیانیه‌ای از حملات موشکی سنگین به پایگاه هوایی آمریکا در عراق موسوم به «عین‌الأسد» در انتقام از ترور ناجوانمردانه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز؛ از ساعتی پیش منابع خبری از حمله راکتی سنگین به پایگاه هوایی آمریکا در استان الانبار عراق موسوم به  «عین‌الاسد» خبر داده‌اند. 

اخبار تکمیلی را از طریق لینک زیر دنبال کنید:
آغاز «انتقام سخت ایران» با حمله به پایگاه آمریکایی در عراق

در بخشی از بیانیه سپاه پاسداران آمده است:

۱- به شیطان بزرگ، رژیم صفاک و مستکبر آمریکا هشدار می‌دهیم هر شرارت مجدد و تجاوز یا تحرک دیگر با پاسخ دردناک‌تر و کوبنده‌تری مواجه خواهد شد.

۲- به دولت‌های متحد آمریکا که پایگاه‌های خود را در اختیار ارتش تروریستی این کشور قرار داده‌اند اخطار داده می‌شود هر سرزمینی، به هر ترتیب مبدا اقدامات خصمانه و تجاوزگرانه علیه جمهوری اسلامی ایران قرار گیرد، هدف قرار خواهد گرفت.

۳- به هیچ وجه رژیم صهیونیستی را در این جنایات جدای از رژیم جنایت کار آمریکا نمی‌دانیم.

۴- به مردم آمریکا توصیه می‌کنیم برای پیشگیری از خسارت‌های بیشتر، سربازان آمریکایی را از منطقه فراخوانده و اجازه ندهند با نفرت افزایی روز افزون رژیم ضد مردمی حاکم بر ایالات متحده جان نظامیان آن کشور بیش از این به خطر افتد.

متن کامل بیانیه سپاه پاسداران؛
پایگاه آمریکایی عین‌الأسد در هم کوبیده شد

 


ویدئویی که از لحظه برخورد شماری از موشک‌ها با پایگاه عین الأسد منتشر شده است
این مطلب برایم مفید است
2254 نفر این پست را پسندیده اند