کدخبر: ۳۲۰۵۴۳ لینک کوتاه

سه محور ارتباطی اصلی کرمان قطع شد

اقتصادنیوز: معاون راهداری اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمان گفت: کولاک شدید و بارش برف سنگین موجب مسدود شدن محورهای ارتباطی اصلی از جمله رابر - بافت، بردسیر - کرمان و بافت - کرمان از امشب(جمعه) تا اطلاع بعدی شده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا احسان عراقی‌زاده با اشاره به وضعیت هواشناسی استان کرمان گفت: بر اساس گزارش مرکز مدیریت راهها کولاک شدید از عصر امروز در این محورها آغاز شده و همچنان ادامه دارد.

وی اظهار داشت: همچنین بارش برف در شهرستان های بافت و رابر، گردنه اسکر، محورهای ماهان - بم (سینه جوانان)، رابر (هنزا)،بردسیر (سنگ صیاد)، بردسیر (قنات سیر)، بردسیر (کوه پنج و خانه کوه)، محور کرمان - سیرجان(خانه سرخ)، کرمان - شهداد (تونلسیرچ) و بم - دهبکری (تونل دهبکری) گزارش شده است.

عراقی زاده ادامه ‌داد: بارش باران در کرمان - راور (تپه خراسانی)، ریگان، بم، ماهان ، شهداد، سیرجان و محور بم - دهبکری مشاهده می ‌شود لذا رانندگان باید هنگام تردد در این محورها جوانب احتیاط را رعایت کنند.

وی اضافه کرد: روسای ادارات شهرستان‌ها و راهداران با اقدام به‌ موقع در انجام عملیات نمک پاشی و تیغ زنی سطح محور ها،ایمنی جاده های استان را تامین می‌کنند. 

فعالیت این سامانه بارشی در استان کرمان از عصر پنجشنبه در برخی مناطق آغاز شده و همچنان در بسیاری مناطق این استان ادامه دارد.

این مطلب برایم مفید است
8 نفر این پست را پسندیده اند