ادامه افزایش قیمت‌ها در بازار خودرو

کدخبر: 323779
اقتصادنیوز :طی چند هفته گذشته بازار خودرو شرایط پر نوسانی را سپری کرده است اما روند افزایش قیمت‌ها در هفته اخیر شدن گرفت به طوری که پژو ۲۰۰۸ از چهارشنبه هفته گذشته تا امروز ۲۰ میلیون تومان گران شده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از  خبرآنلاین، در شرایطی که قیمت انواع مدل های پراید چند صد هزار تومان افزایش یافته است قیمت پراید مدل ۱۳۱ نزدیک به ۵۰۰ هزار تومان کاهش یافته و به قیمت ۵۷ میلیون تومان رسیده است و قیمت پراید مدل ۱۳۲  نزدیک به ۵۰۰ هزار تومان افزایش یافته و به قیمت ۵۹ میلیون تومان رسید و قیمت پراید ۱۱۱ نیز نزدیک به ۵۰۰ هزار تومان افزایش یافته و به قیمت ۶۲ میلیون تومان رسیده است.

در این بین قیمت پژو ۲۰۰۸ نیز نزدیک به ۵ میلیون تومان افزایش یافته و این خودرو به قیمت ۴۲۵ میلیون تومان رسیده است و قیمت خودرو پژو ۲۰۶ تیپ ۲ فول نیز ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان افزایش یافته و این خودرو به قیمت ۱۰۰ میلیون تومان رسیده است و قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۵ فول نیز ۶ میلیون تومان افزایش یافته و این خودرو به قیمت ۱۲۲ میلیون تومان رسیده است و قیمت خودرو ۲۰۷ اتوماتیک نیز ۱ میلیون تومان افزایش یافته است و این خودرو به ۱۸۹ میلیون تومان رسیده است و قیمت خودرو ۲۰۷ دنده ای نیز ۳ میلیون تومان افزایش یافته است و این خودرو به قیمت ۱۴۵ میلیون تومان رسیده است و قیمت پژو پارس ساده نیز ۲ میلیون تومان افزایش یافته است و این خودرو به قیمت ۱۱۵ میلیون تومان رسیده است.

قیمت خودرو دنا تیپ ۱ نزدیک به ۴ میلیون تومان افزایش یافته و این خودرو به قیمت ۱۳۹ میلیون تومان رسیده است و قیمت خودرو دنا پلاس تیپ ۲ نیز ۱ میلیون تومان افزایش یافته و این خودرو به قیمت ۱۸۹ میلیون تومان رسیده است.

قیمت خودرو رانا ال ایکس نیز ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان افزایش یافته و این خودرو به قیمت ۹۹ میلیون تومان رسیده است و قیمت خودرو سمند ال ایکس نیز ۲ میلیون تومان افزایش یافته و این خودرو به قیمت ۹۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است.

قیمت خودرو سوزوکی گراند ویتارا نیز ۱۰ میلیون تومان افزایش یافته و این خودرو به قیمت ۵۶۰ میلیون تومان رسیده است و قیمت خودرو سراتو مونتاژ نیز ۱۵ میلیون تومان افزایش یافته و این خودرو به قیمت ۳۸۵ میلیون تومان رسیده است.

از دست ندهید
بلیط هواپیما