کدخبر: ۳۲۸۴۹۵ لینک کوتاه

۲۸ بیمار مشکوک به کرونا در کوهدشت

رئیس شبکه بهداشت و درمان کوهدشت با بیان اینکه تعداد افراد مشکوک به کرونا در این شهرستان به ۲۸ نفر رسیده‌ است گفت: نتیجه آزمایش ۱۶ بیمار به کوهدشت ارسال شده‌ است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از کوهدشت ، حسن امینی‌زاده امشب در ستاد مبارزه با بیماری کرونا که در فرمانداری این شهرستان برگزار شد اظهار داشت: از ابتدای شیوع بیماری کرونا تاکنون 28 کوهدشتی مشکوک به کرونا بستری شده‌اند که از این تعداد 25 نفر در بیمارستان امام‌خمینی(ره) کوهدشت بستری بوده و سه نفر دیگر نیز به سایر شهرستان‌ها از جمله خرم‌آباد مراجعه کرده‌اند‌.

وی با بیان اینکه از تعداد 28 بیمار مشکوک به کرونا در کوهدشت جواب آزمایش 16 نفر به این شهرستان ارسال‌ شده، افزود: از این تعداد جواب آزمایش 2 بیمار مثبت اعلام شده‌ است که یک نفر در بیمارستان شهدای عشایر خرم‌آباد بستری‌ است و نفر دیگر نیز با حال عمومی خوب در قرنطینه خانگی به‌سر می‌برد و جواب 10 بیمار دیگر هنوز ارسال نشده‌ است.

رئیس شبکه بهداشت و درمان کوهدشت عنوان کرد: آزمایش بیماران مشکوک به کرونا را تا روز گذشته به تهران ارسال می‌کردیم اما خوش‌بختانه آزمایشگاه لرستان شروع به‌کار کرده و از این به بعد نمونه‌های آزمایش بیماران به خرم‌آباد ارسال می‌شود.

وی با بیان اینکه هیچ‌گونه پنهان‌کاری در مورد آمار مبتلایان به کرونا در کوهدشت وجود ندارد، بیان کرد: هیچ آماری به‌جز 28 نفر مشکوک به کرونا در این شهرستان اعتبار ندارد و ما آخرین اطلاعات مربوط به بیماران را از سامانه وزارت بهداشت اخذ می‌کنیم.

امینی‌زاده بیان کرد: فضای مجازی و رسانه‌های کوهدشت باید آمار مبتلایان به کرونا را از منبع معتبر این شهرستان که شبکه بهداشت است اخذ کنند و از گمانه‌زنی‌ها در خصوص تعداد بیماران پرهیز کنند.

وی گفت: شهرستان کوهدشت به نسبت جمعیتی که دارد یکی از شهرستان‌های خوب کشور در زمینه آمار مبتلایان به کرونا است و اقدامات مختلفی نیز برای پیشگیری از این بیماری در سطح شهر و روستاهای این شهرستان انجام شده‌ است.

این مطلب برایم مفید است
58 نفر این پست را پسندیده اند