آتش سوزی‌های سریالی بوستانها دلیل زیست محیطی دارد

کدخبر: 341311
اقتصادنیوز :‌محسن هاشمی گفت: آتش سوزی‌ها دلیل مشخصی دارد و آن میزان بارش‌های امسال بود که موجب رشد گیاهان خودرو شد و با خشک شدن آن‌ها کوچک‌ترین جرقه‌ای باعث ایجاد آتش سوزی در فضای سبز می‌شود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، محسن هاشمی، رئیس شورای شهر تهران در جلسه امروز شورا با اشاره به برگزاری جلسه هم اندیشی صبح امروز گفت: صبح امروز جلسه‌ای با حضور اعضای هیأت رئیسه شورای شهر تهران برگزار شد و موضوعات مختلفی مورد بررسی قرار گرفت.

وی در تشریح موضوعات مورد بحث اضافه کرد: در جلسه هیئت رئیسه موضوعاتی مانند دستور جلسه و نامه نگاری‌هایی را که هیئت رئیسه لازم است به آن ورود کند مورد بررسی قرار دادیم و در ادامه هم موضوع غذای کارکنان شورا مورد بررسی قرار گرفت.

رئیس شورای شهر تهران ادامه داد: یکی دیگر از موضوعاتی که مورد بحث قرار گرفته بود ارجاع طرح‌ها و لوایح به کمیسیون مشترک بود که گاهی مشاهده می‌شود اختلاف نظرها مانع جمع بندی نهایی می‌شود و نیاز است هیئت رئیسه به موضوع ورود کند.

هاشمی در واکنش به آتش سوزی‌های سریالی بوستان‌های پایتخت گفت: آتش سوزی‌ها دلیل مشخصی دارد و آن میزان بارش‌های امسال بود که موجب رشد علف‌ها و گیاهان خود رو شد و در ادامه با گرم شدن هوا و خشک شدن علف‌ها ما شاهد این هستیم که کوچک‌ترین جرقه‌ای باعث ایجاد آتش سوزی در فضای سبز می‌شود.

تیتر یک
  • عرضه دلار سه برابر هفته دوم سال شد

    اقتصاد نیوز:حجم عرضه دلار به‌صورت اسکناس در بازار متشکل در هفته اخیر بیش از سه برابر هفته دوم سال جدید بود. این عرضه…

از دست ندهید
بلیط هواپیما