رئیس سازمان آتش‌نشانی اهواز:

یک واحد مسکونی در اهواز در آب غرق شد

کدخبر: 343656
رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: سرقت کنتور واحد طبقه بالای یک سالن آرایشی در منطقه زیتون اهواز، این سالن را در آب غرق کرد.

به گزارش اقتصادنیوز، ابراهیم قنبری در گفتگو با خبرگزاری مهر اظهار کرد: پس از تماس‌های مکرری که ساعت 11 و 16 دقیقه صبح روز پنجشنبه (۲۹ خردادماه سال جاری) در ستاد فرماندهی 125 داشتیم، یک تیم از ایستگاه 99 برای رسیدگی به موضوع اعزام شد.

وی افزود: آتش‌نشانان پس از رسیدن در محل با صحنه آب‌گرفتگی یک سالن آرایشی مواجه شدند که از طبقه بالا این نشت آب اتفاق افتاده بود.

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز عنوان کرد: آتش‌نشانان بلافاصله جریان برق را قطع کردند و با ورود به ساختمان برای علت‌یابی اقدام کردند.

قنبری بیان کرد: پس از بررسی که در حضور نیروهای ۱۱۰، 121 و 122 صورت گرفت مشخص شد که کنتور آب واحد بالا، ساعت‌ها پیش از این اتفاق سرقت شده و آب آن به سمت سالن پایین سرازیر شده است.

وی اضافه کرد: چون این سرقت در ساعات اولیه صبح اتفاق افتاده کسی از آن مطلع نشده و همین مسئله باعث شده که آب به طبقه پایین نفوذ کند.

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: این حادثه پس از بررسی و کنترل وضعیت ایمنی، به عوامل 110 برای ادامه روند پیگیری تحویل داده شد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما