کدخبر: ۳۴۵۳۹۹ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

جشن‌های محله‌ای توسط سپاه پاسداران در کرج برگزار می‌شود

معاون فرهنگی سپاه پاسداران شهرستان کرج، گفت: به مناسبت دهه کرامت جشن‌های محله ای در شهرستان کرج برگزار می‌شود.

سید روح الله فضلی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرج، با تبریک ایام دهه کرامت در خصوص برنامه‌های سپاه شهرستان کرج در این دهه اظهار داشت: روزهای جشن و میلاد ائمه معصومین زمان مناسبی برای تزریق شور و نشاط در جامعه اسلامی است.

وی با بیان اینکه به همین دلیل در معاونت فرهنگی سپاه شهرستان کرج در این روزها برنامه‌ریزی می‌کنیم که با برنامه‌ها بتوانیم نشاط معنوی را در جامعه گسترش دهیم، بیان کرد: امسال علیرغم وجود ویروس کرونا برنامه‌های مختلفی را برای تزریق امید و نشاط در کرج با رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام شده است.

معاون فرهنگی سپاه شهرستان کرج با اشاره به اینکه از برگزاری برنامه‌های تجمع محور به دلیل احتمال ابتلا به کرونا و در راستای پیشگیری خودداری می‌شود، بیان کرد: عمده برنامه‌ها کوچک و محله محور بوده است.

فضلی از برگزاری جشن‌های کوچک محله‌ای در نقاط مختلف شهرستان کرج خبر داد و تصریح کرد: آذین بندی محلات و برگزاری مسابقات کتابخوانی از دیگر برنامه‌های سپاه شهرستان در دهه کرامت است.

وی خاطر نشان کرد: جشنواره ویژه خانواده‌های ایثارگر از دیگر برنامه‌های تدارک دیده شده است که براساس این جشنواره از خانواده‌های ایثارگر شهرستان سرکشی و تقدیر می‌شود.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند