کدخبر: ۳۷۰۴۴۹ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

قیمت گوشت قرمز اعلام شد

اقتصاد نیوز : رییس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: با لغو محدودیت ۱۰ روزه خروج گوشت قرمز از استان، قیمت گوشت دام سبک و سنگین در این استان کاهش یافت و از متوسط قیمت آن در کشور کمتر شد.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از ایرنا: محمدرضا اورانی عصر شنبه در نشست کارگروه تنظیم بازار خراسان رضوی افزود: هم اینک قیمت متوسط هر کیلوگرم گوسفند زنده در استان ۴۶۵ هزار ریال است در حالی که قیمت متوسط کشوری آن هر کیلوگرم ۵۳۲ هزار و ۹۱۰ ریال است.

وی ادامه داد: قیمت متوسط هر کیلوگرم گوساله زنده در خراسان رضوی ۳۸۵ هزار ریال است که متوسط قیمت کشوری آن هر کیلوگرم ۴۴۶ هزار ریال می‌باشد.

رییس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: قیمت متوسط هر کیلوگرم لاشه گوسفند در استان ۹۴۰ هزار ریال است در حالی که قیمت متوسط کشوری آن هر کیلوگرم یک میلیون و ۸۰ هزار ریال است، همچنین قیمت متوسط هر کیلوگرم گوشت گوساله در استان ۷۰۰ هزار ریال است که قیمت متوسط کشوری آن هر کیلوگرم ۸۳۹ هزار ریال می‌باشد.

مهدی باقری، رییس اتحادیه صنف فروشندگان گوشت دام مشهد نیز در این نشست گفت: پس از لغو محدودیت خروج گوشت قرمز از استان قیمت هر کیلوگرم انواع مختلف گوشت در بازار مشهد به طور متوسط ۷۰ تا ۸۰ هزار ریال کاهش یافت.

کارگروه تنظیم بازار خراسان رضوی در نشست روز چهارشنبه هفته گذشته خود با هدف حمایت از دامداران و واحدهای بسته بندی گوشت و کشتارگاه‌ها و اجرای مصوبات ستاد تنظیم بازار کشور، محدودیت ۱۰ روزه خروج گوشت قرمز و گوشت مرغ را لغو کرد.

 

این مطلب برایم مفید است
280 نفر این پست را پسندیده اند