ورود و خروج از قم ممنوع شد

کدخبر: 370648
اقتصاد نیوز : باشگاه خبرنگاران جوان : با ابلاغ وزارت کشور از ظهر فردا شنبه محدودیت رفت و آمد در ۲۵ استان از جمله قم اعمال می‌شود.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان: بیژن سلیمان پور، معاون سیاسی امنیتی استاندار قم عصر امروز در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به صدور اطلاعیه کمیته اجتماعی انتظامی ستاد ملی مدیریت کرونا اظهار کرد: بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا از ساعت ۱۲ ظهر فردا دوازدهم آبان ماه خروج خودرو‌های شخصی با پلاک بومی و ورود خودرو‌های شخصی با پلاک غیربومی به استان قم ممنوع است.

او با بیان این که این طرح از فردا آغاز می شود و تا ساعت ۲۴ روز جمعه ادامه دارد، عنوان کرد: پلیس راهنمایی و رانندگی نسبت به اعمال جریمه ۵۰۰ هزار تومانی برای متخلفان اقدام خواهد کرد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار قم با اشاره به این که ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا نسبت به هماهنگی و پشتیبانی برای اجرای محدودیت‌های اقدام خواهد کرد، گفت: لازم است اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان نسبت به انسداد معابر غیر اصلی با هماهنگی پلیس راهور استان اقدام لازم را داشته باشد.

او اظهار کرد: خودرو‌های عمومی، انتظامی، امدادی، درمانی، خدماتی، حمل کالا‌ها و مواد اساسی مشمول اعمال ممنوعیت‌های تعیین شده نمی‌گردند.

ورود و خروج از قم ممنوع شد

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما