کدخبر: ۳۷۲۶۲۸ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

ترامپ: ما پیروزیم

اقتصادنیوز؛ دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا با گذشت چند روز از مسجل شدن شکست وی در انتخابات ریاست‌جمهوری، بار دیگر مدعی تقلب در انتخابات شد و نوشت: ما پیروزیم.

به گزارش اقتصادنیوز،  ساعتی پیش دونالد ترامپ، با پیوست کردن گزارش روزنامه محافظه‌کار واشنگتن تایمز در توئیتر خود نوشت: ریچارد هاپکینز ، کارمند پست پنسیلوانیا، ادعای دستکاری صندوق آراء را رد میکند. با حقیقت بمانید، اصل داستان او. (لینک گزارش واشنگتن‌تایمز)

واشنگتن تایمز در این گزارش به نقل از ریچارد هاپکینز نوشته است که مأموران فدرال با تهدید و ارعاب وی را مجبور کرده‌اند که ادعایش را پس بگیرد.

دونالد ترامپ در توئیت دیگری نوشت: رسانه‌های خبر جعلی از شخصی به نام ال اشمیت، کمیساریای فیلادلفیا که به اصطلاح جمهوری‌خواه است، استفاده کرده تا توضیح دهد که همه چیز در انتخابات فیلادلفیا صادقانه پیش رفته است. او حاضر نیست به کوهی از فساد و عدم صداقت نگاه کند. ما پیروزیم!

ترامپ قبل از این ۲ پیام توئیتری نوشته بود: نظرسنجی‌های جعلی ای‌بی‌سی‌نیوز و واشنگتن‌پست درست قبل از انتخابات یک نظرسنجی سرکوب غیرقانونی ساختند که نشان می‌داد ۱۷ امتیاز در ویسکانسین پایین‌تر هستم، در حالی که در روز انتخابات، رقابت حتی یکنواخت بود -و ما اکنون در حال آماده سازی برای پیروزی در ایالت هستیم. بسیاری از این موارد "اسفناک" وجود دارد!

این مطلب برایم مفید است
6 نفر این پست را پسندیده اند