شوک حشدسعبی به داعش

کدخبر: 376033
اقتصاد نیوز : نیروهای «حشد شعبی» عراق طی عملیاتی گسترده یورش تروریست های تکفیری داعش به منطقه ای در جنوب غرب استان «کرکوک» را ناکام گذاشتند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، تروریست های تکفیری داعش تلاش کردند تا بر منطقه ای واقع در جنوب غرب «کرکوک» عراق سیطره یابند. تلاش تروریست های داعش برای نفوذ به کرکوک با دخالت به موقع نیروهای حشد شعبی عراق مواجه شد.

بر اساس این گزارش، نیروهای حشد شعبی ضمن ممانعت از پیشروی تکفیریها در کرکوک خسارت های فراوانی را نیز به صفوف آنها تحمیل کردند. چندی پیش نیز نیروهای حشد شعبی تلاش تکفیریها برای تسلط بر منطقه «تل الذهب» واقع در سامراء را ناکام گذاشته بودند.

این درحالی است که اخیراً نیز نیروهای عراقی به همراه حشد شعبی مواضع تروریست‌های تکفیری داعش در غرب استان الانبار را هدف قرار دادند. در جریان عملیات مذکور، نیروهای عراقی و حشد شعبی موفق شدند خطوط امدادرسانی داعش در غرب الانبار را قطع کنند.

افزون بر این، هفته گذشته نیز فرماندهی عملیات حشد شعبی در استان صلاح الدین از موفقیت مرحله اول عملیات پاکسازی رشته کوه‌های المکحول در شمال صلاح الدین از لوث تروریست‌های داعش خبر داده است.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما