بایدن نیامده مصدوم شد

کدخبر: 376594
اقتصاد نیوز : جو بایدن، رئیس‌جمهور منتخب آمریکا پس از دچار شدن به شکستگی‌های مویی در پای راستش هنگام بازی با سگش مجبور خواهد بود چند هفته‌ای با آتل پا راه برود.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از همشهری آنلاین: به نقل از وب‌ام‌دی بایدن روز شنبه این هفته هنگامی که با «میجر»، یکی از دو سگ ژرمن شپردش، پایش لغزید و افتاد.

کوین اوکانر، پزشک مراقبت اولیه بایدن اعلام کرد که او دچار پیچ‌خوردگی قوزک پا شده است، اما نیاز به آزمایش‌های بیشتری دارد. روز یکشنبه از مچ پای بایدن رادیوگرافی دوباره و نیز سی‌تی‌اسکن انجام شد.

اوکانر گفت: «رادیوگرافی‌های اولیه شکستگی آشکاری نشان ندادند، اما معاینه بالینی او نیاز به تصویربرداری بیشتر را مطرح می‌کرد. سی‌تی‌ اسکن بعدی وجود شکستگی مووی در استخوان‌های کونئیفرم جانبی و میانی قوزک پای رئیس‌جمهور منتخب را نشان داد. احتمالا او باید چند هفته‌ای را با آتل پا راه برود.»

اوکانر در ارزیابی پزشکی که در دسامبر ۲۰۱۹ از بایدن منتشر کرد، وضعیت بایدن را خوب اعلام کرد و گفت او «توانمند» و قادر به به عهده گرفتن مسئولیت‌های ریاست‌جمهوری است.

بایدن که هفته پیش ۷۸ ساله شد، هنگامی که در ۲۰ ژانویه سوگند ادا کند، به سالمندترین شخصی بدل خواهد شد که رئیس‌جمهور آمریکا شده است.

ترامپ روز یکشنبه یک ویدئوی خبری از بایدن در حال ترک مطب ارتوپدی را با این پیام منتشر کرد: «زودتر خوب شو!»

تیتر یک
  • اونس طلا، سکه را زمین گیر کرد

    اقتصادنیوز: بیشتر معامله گران در روزهای اخیر احساس هراسی را تجربه می کنند که حاصل ابهام آمیز بودن روند آتی قیمت دلار…

از دست ندهید
بلیط هواپیما