ادعای واشنگتن پست: ایران مقامات آمریکایی را تهدید کرد

کدخبر: 381217
واشنگتن پست در گزارشی اعلام داشت که پلیس فدرال آمریکا، ایران را به تهدید مقامات آمریکایی متهم نموده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، روزنامه واشنگتن پست در گزارشی مدعی شد که پلیس فدرال آمریکا (اف‌بی‌آی)، ایران را به تهدید و تحریک به اعمال خشونت علیه مقامات آمریکایی که از ادعای دونالد ترامپ، رئیس جمهور فعلی ایالات متحده در خصوص وقوع تقلب در انتخابات ریاست جمهوری این کشور حمایت نمی‌کردند، متهم نموده است.


تازه‌ترین خبرها و تحلیل‌های اقتصادی را در اینستاگرام اقتصادنیوز مشاهده کنید


به نوشته این روزنامه، بیش از ده نفر منجمله کریستوفر ری، مدیر اف‌بی‌آی و کریستوفر کربس از مقام‌های امنیت سایبری پیشین آمریکا، همگی جزو افرادی بودند که ادعاهای مربوط به تقلب گسترده در انتخابات آمریکا را رد می‌کردند.

واشنگتن پست می‌نویسد که اف‌بی‌آی معتقد است ایران در اوایل ماه دسامبر وب‌سایتی به نام "دشمنان مردم" راه‌اندازی کرده و در این سایت فهرست بیش از ۱۰ تن از مقام‌های آمریکایی را با تصاویر، نشانی منزل و اطلاعات شخصی آن‌ها منتشر کرده و نوشته است "این افراد در تقلب انتخاباتی علیه ترامپ شرکت داشته‌اند".

پیش از این حسن روحانی، رئیس جمهور ایران از شکست ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا ابراز خرسندی نموده بود. به گفته روحانی، یکی از دلایل شکست این سیاستمدار، "شکست جنگ اقتصادی" علیه تهران بوده است.

source: اقتصاد نیوز
اخبار تیتر یک
پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید