کدخبر: ۳۰۱۱۳۸ لینک کوتاه

قیمت طلا ، دلار و سکه امروز یکشنبه ۹۸/۰۶/۱۰ | صعود نرخ ارز

اقتصادنیوز؛ امروز یکشنبه ۱۰ شهریورماه ۱۳۹۸ قیمت هر دلار آزاد به مرز ۱۱۶۰۰ تومان رسید وبعدازظهر روی مدار نزولی حرکت کرد و تا محدوده ۱۱۳۰۰ تومانی عقب‌نشینی کرد. همچنین صرافی ملی تا بعد از ظهر امروز قیمت خرید و فروش دلار ۱۱۳۰۰ و ۱۱۴۰۰ اعلام کرد. همچنین سکه با قیمت ۴ میلیون و ۱۱۰ هزار تومان به کار خود پایان داد و مثقال طلا به محدوده یک میلیون و ۷۸۰ هار تومانی بازگشت.

به گزارش اقتصادنیوز؛ امروز یکشنبه ۱۰ شهریور ماه، :دلار در اواسط روز نه تنها از سطح 11 هزار و 500 تومانی عبور کرد، بلکه به آستانه محدوده 11 هزار و 600 تومانی رسید؛ ولی این روند پایدار نبود و در اواخر روز جریان بازار به طور کامل تغییر کرد و در نهایت به رقم ۱۱۳۵۰ تومان رسید.

قیمت فروش یورو به ۱۲۶۰۰ تومان و قیمت فروش پوند انگلیس به ۱۳۹۰۰ تومان رسید. قیمت حواله درهم امارات در صرافی‌های دوبی نیز امروز به ۳۱۱۰ تومان رسید

بیشتر بخوانید:قیمت دلار و یورو امروز چند است؟ | شنبه۹۸/۰۶/۰۹

قیمت رسمی دلار و یورو در صرافی ملی امروز

امروز  بعداز‌ظهر،  یکشنبه 10 شهریور صرافی ملی آخرین نرخ رسمی خرید و فروش دلار و یورو را با کاهش قیمت به شرح زیر اعلام کرد:

 قیمت خرید دلار آمریکا: 11,300 تومان  (-50)      قیمت فروش  دلار آمریکا: 11,400 تومان  (-50) 

 قیمت خرید یورو: 12,450 تومان  (-50)               قیمت فروش  یورو: 12,550 تومان  (-50) 

 

آخرین قیمت انواع سکه و طلا امروز

عصر امروز یکشنبه 10 شهریور قیمت سکه طرح جدید به 4 میلیون و 85 هزار تومان رسید و سکه طرح قدیم  4 میلیون و 30 هزار تومان قیمت خورد. همچنین قیمت نیم‌سکه 2 میلیون 80 هزار تومان و ربع‌سکه یک میلیون و 280 هزار تومان است. سکه گرمی هم با قیمت 930 هزار تومان به فروش می‌رسد.

عصر امروز هر مثقال طلای آبشده به رقم یک میلیون و 782 هزار تومان رسید و هر گرم طلای ۱۸ عیار حدود 411 هزار تومان شد

برای اطلاع از نرخ لحظه‌ای و نمودار تغییر قیمت به صفحه بازارهای اقتصادنیوز مراجعه کنید.

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند