کدخبر: ۳۱۶۶۰۵ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
لیست جعلی اصولگرایان برای انتخابات ۹۸ با محوریت قالیباف از کجا آمد؟

لیست جعلی اصولگرایان برای انتخابات ۹۸ با محوریت قالیباف از کجا آمد؟

اقتصادنیوز: به تازگی لیستی در فضای مجازی منتشر و ادعا شده که این لیست، لیست نهایی شورای ائتلاف اصولگرایان برای انتخابات مجلس خواهد بود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین،‌ روز گذشته در فضای مجازی لیستی منتشر شد که گفته می شد این لیست احتمالا لیست نهایی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب برای انتخابات مجلس یازدهم خواهد بود. پس از انتشار لیست شورای اصولگرایان قم، پویش گام دوم و جوانان انقلابی، این سومین لیستی بود که در فضای مجازی به عنوان لیست اصولگرایان در انتخابات مجلس منتشر شد، با این تفاوت که ادعا شد این لیست، لیست نهایی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب خواهد بود و اصولگرایان احتمالا با همین لیست وارد کارزار انتخابات می‌شوند. 

اما یک نگاه ساده به این لیست نشان می‌دهد که گویا برخی طیف های اصولگرا از همین حالا در صدد اعمال فشار بر شورای ائتلاف برای حضور چهره‌های نزدیک به خود و کسب سهم بیشتر از این لیست ۳۰ نفره هستند. در لیست منتشر شده ابتدا اسامی جریان نواصولگرایی آمده و به همراه نام محمدباقالیباف، اسامی چهار نفر افراد نزدیک به وی در ابتدای لیست به چشم می‌خورد.  حضور چهره‌های نزدیک به احمدی‌نژاد و چهره‌های جبهه پایداری هم در این لیست بیش از بقیه به چشم می‌خورد. 

هنوز معلوم نیست در زمانی که هنوز هیئت‌های اجرایی و شورای نگهبان به موضوع تائید صلاحیت‌ نامزدها وارد نشده‌اند و شورای ائتلاف هم هنوز وارد مصادیق نشده، این لیست با چه هدفی منتشر شده است. 

این مطلب برایم مفید است
10 نفر این پست را پسندیده اند