پیش بینی قیمت دلار از مسیر هرات

پیشروی قیمت دلار به سمت مرز مقاومتی جدید

کدخبر: 494062
در معاملات پشت خطی شب گذشته اسکناس آمریکایی به سمت مرز مقاومتی 28 هزار و 800 تومان پیشروی کرد و با 28 هزار و 700 تومان معامله شد.

به گزارش اقتصادنیوز، قیمت دلار  روز گذشته تا محدوده 28 هزار و 550 تومان بالا رفت. از نظر معامله گران اولین پیام صعود از بازار هرات صادر شد . اسکناس آمریکایی روز گذشته در بازار هرات توانست برای دومین بار در سه روز اخیر مرز 28 هزار تومان را فتح کند و بالای 28 هزار تومان معامله شود. از طرفی هم نرخ برابری درهم به دلار به مرز 29 هزار تومان نزدیک شد و انتظارات صعودی معامله گران تهران را دو چندان کرد. 

همچنین در اکوایران ببینید : میزان محبوبیت یارانه در زعفرانیه تهران

پیشروی قیمت دلار به سمت مرز مقاومتی جدید

در معاملات  پشت خطی شب گذشته اسکناس آمریکایی به سمت مرز مقاومتی 28 هزار و 800 تومان پیشروی کرد و با 28 هزار و 700 تومان معامله شد. قیمت دلار هرات نیز دیشب به سمت مرز مقاومتی 28 هزار و 200 تومان حرکت کرد و از قیمت روز دوشنبه بالاتر رفت.  

از نظر برخی از تحلیلگران ارزی محدوده مقاومتی 28 هزار و 200 تومان و 28 هزار و 800 تومان برای معامله گران اهمیت زیادی دارد. به باور این دسته از بازیگران ارزی در صورتی که نرخ دلار از 28 هزار و 800 تومان عبور کند این امر می تواند معامله گران را خوشبین کند و زمینه ساز ورود دلار به کانال 29 و 30 هزار تومان شود. 

سیگنال رویترز به بازار دلار 

خبر کاهش صادرات نفت ایران به چین  از سوی خبرگزاری رویترز هم باعث خوشبینی معامله گران شده  است. این خبر از این جهت اهمیت دارد که معامله گران تصور می کنند با کاهش صادرات نفت دست بازارساز هم کوتاه تر خواهد شد و قدرت معامله گران افزایشی تقویت  خواهد شد . 

البته سید مسعود میرکاظمی در تازه ترین اظهار نظر خود گفته  با شروع دولت سیزدهم و تلاش هایی که صورت گرفت برخی منابع و دارایی‌های مسدود شده ایران در کشورهای دیگر آزاد شد و وضعیت فروش نفت بهبود پیدا کرده است. 

تیتر یک
  • گزارش اقتصادنیوز از بازارهای جهانی؛

    اقتصادنیوز: دیروز ارزش اونس طلا در بازارهای جهانی کاهش پیدا کرد اما بیت کوین ثابت ماند.

از دست ندهید
فلای تودی