احتمال برگشت سکه به کانال 14 میلیون؟

قیمت سکه با فرمان دلار ریخت/پیش بینی بازار سکه

کدخبر: 505966
اقتصادنیوز : برخی از تحلیلگران بازار سکه معتقدند که در صورتی که محدوده 15 میلیون 200 هزار تومان از دست برود احتمال برگشت سکه در به کانال 14 میلیون تومان وجود دارد .

به گزارش اقتصادنیوز ، قیمت سکه روز گذشته با شوک قیمت دلار در سراشیبی قرار گرفت. دلار دیروز تقریبا ۸۰۰ تومان پایین آمد و به تبع آن بازار سکه در سراشیبی قرار گرفت. قیمت سکه دیروز تقریبا ۳۰۰تا ۴۰۰ هزار تومان عقب نشینی را تجربه کرد و در محدوده ۱۵ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان به فروش رسید.

همچنین در اکوایران ببینید : پیش نویس دفاعیه ارزی سیف و عراقچی

احتمال برگشت سکه به کانال 14؟

حباب سکه در محدوده ۱۲ درصد بوده و ارزش ذاتی سکه با قیمت آن در بازار ۱ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان فاصله را نشان می دهد.  برخی از تحلیلگران بازار سکه معتقدند که در صورتی که محدوده 15 میلیون  200 هزار تومان از دست برود احتمال برگشت سکه به کانال 14 میلیون تومان وجود دارد . 

اطلاعیه مهم ایران خودرو درباره فروش سمند

پیش بینی قیمت سکه از مسیر دلار 

عده ای از معامله گران با اشاره به حباب سکه  می گفتند  شرایط بنیادی بازار چنین احتمالی را نشان می دهد که ممکن است سکه،‌ کاهش بیشتری را نیز تجربه کند.به باور سکه بازان در صورتی که نرخ دلار امروز هم نزولی شود امروز می تواند بر قدرت معامله گران کاهشی بازار سکه بیفزاید.

با این حال عده ای دیگر  از فعالان بازار می گفتند در صورتی سکه محدوده 15 میلیون و 200 هزار تومان راحفظ کند احتمال صعودی شدن سکه وجود دارد . 

فروش فوری مدیران خودرو

 

تیتر یک
از دست ندهید