پیش بینی قیمت سکه امروز سه شنبه ۱۳ دی ۱۴۰۱

کدخبر: ۵۴۶۱۴۴
با وجود اینکه سکه امامی حباب زیادی را تجربه می‌کند، اما برخی معامله‌گران همچنان برای فروش تردید دارند و برخی هم معتقدند اگر دلار افت قیمتی زیادی را تجربه کند، فشار فروش در بازار سکه بیشتر می‌شود.
پیش بینی قیمت سکه امروز سه شنبه ۱۳ دی ۱۴۰۱

به گزارش اقتصادنیوز به‌نقل از اکوایران،  قیمت سکه امامی  با توجه به حباب نزدیک به 18 درصدی‌اش، ظرفیت افت بیشتری دارد. با این حال، معامله‌گران این بازار همچنان در برابر فروش بخشی از دارایی‌های خود تردید دارند و در نبودِ عرضه معنی‌دار، فاصله ارزش بازاری و ذاتی  قیمت سکه  به صورت معناداری بالا باقی مانده است.

برخی معامله‌گران این بازار عنوان می‌کنند در صورتی که  قیمت دلار  افت قابل توجهی را تجربه کند و برخی از سطوح حمایتی را از دست بدهد، فشار فروش در بازار سکه به صورت قابل توجهی بیشتر خواهد شد. با این حال، در شرایط کنونی، به نظر می‌رسد که اسکناس آمریکایی مطابق خواست کاهشی‌های بازار سکه، در مسیر نزولی قرار نگرفته است.

در این میان برخی معامله‌گران عنوان می‌کنند که تمایل به خرید طلا در بازار نسبت به سکه افزایش یافته است. طلا دیروز (دوشنبه 12 دی) تا نزدیکی محدوده یک میلیون و 850 هزار تومان رشد کرد. به نظر می‌رسد حباب بالای سکه تمایل به سوی طلا را افزایش داده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی