کدخبر: ۱۴۹۶۸۶ لینک کوتاه

نرخ ارزها در روز جاری/ دلار آمریکا ۳۵۴۰ تومان+جدول قیمت

در بازار امروز (چهار‌شنبه)، نرخ دلار آمریکا معادل سه هزار و ۵۴۰ تومان گزارش شده که نسبت به روز گذشته دو تومان افزایش یافته است.

به گزارش اقتصادنیوز، در بازار امروز (چهارشنبه)، نرخ دلار آمریکا معادل سه هزار و 540 تومان گزارش شده که نسبت به روز گذشته دو تومان افزایش یافته است. همچنین قیمت یورو اروپا و پوند انگلیس که در این لحظه به ترتیب معادل سه هزارو 957 تومان و چهار هزار و 659 تومان اعلام شده با افزایش 17 و 8 تومانی همراه بوده‌ است.

همچنین درهم امارات و لیرترکیه به ترتیب یک و هشت تومان افزایش قیمت داشته‌اند و اکنون معادل 970 و هزار و 207 تومان به فروش می‌رسند. دلار کانادا و دلار استرالیا نیز تا لحظه تنظیم گزارش به ترتیب 12 و 22 تومان افزایش قیمت داشته‌اند. نرخ فرانک سوئیس، کرون سوئد، کرون دانمارک و کرون نروژ نیز تا لحظه تنظیم گزارش روندی صعودی را طی کرده است. دینار عراق و رینگیت مالزی نیز تا این لحظه افزایش قیمت را تجربه کرده‌ است.

این در حالی است که تنها یوان چین و ریال عربستان با یک تومان کاهش قیمت اکنون به ترتیب معادل 540 و 947 تومان به فروش می‌رسد و سایر ارزها نیز با همان قیمت‌های قبلی معامله می‌شوند.