موانع همکاری فرهاد مجیدی با استقلال و شفر

کدخبر: 184962
مهاجم سابق باشگاه استقلال بسیار علاقمند است تا بعد از خدا حافظی بعنوان بازیکن، دوباره در این تیم و در کشورت مربی کارش را در این باشگاه شروع کند.

فرهاد مجیدی مدتی پیش و در روزهایی که مدیران استقلال در پی مذاکرات برای انتخاب سرمربی باشگاه بودند مصاحبه ایی کرد و در آن یادآور شد مایل است بعنوان دستیار یک سرمربی خوب خارجی در باشگاه استقلال همکاری خود را آغاز کند. بعد از انتخاب و معرفی سرمربی جدید استقلال و از آن جایی که مجیدی قبلا در باشگاه العین امارات با این مربی کار کرده بود بسیاری منتظر حضور مجدد این بازیکن در کنار شفر هستند اما برای محقق شدن این موضوع موانعی بر سر راه مجیدی قرار دارد.  

پس از انتخاب وینفرد شفر به عنوان سرمربی جدید استقلال، سیدرضا افتخاری مدیرعامل این باشگاه نقش فرهاد مجیدی در این انتخاب را تکذیب کرد. البته بلافاصله شایعه حضور مجیدی در کنار شفر هم در رسانه‌ها مطرح شد که مسئولان باشگاه آن را تکذیب یا تایید نکردند. اما دیروز سرمربی آلمانی استقلال به صراحت از علاقه مجیدی به این همکاری خبر داد و گفت: «می‌دانم مجیدی برای همکاری تمایل دارد اما این مسائل با هماهنگی باشگاه انجام می‌شود.» این همان جوابی است که مسئولان استقلال باید می‌دادند اما از آن طفره رفتند. به نظر می‌رسد دلیل این طفره رفتن، تایید تلویحی شایعات باشد. مدیران استقلال نگران این هستند که با تایید خبرعلاقه مجیدی به دستیاری وینفرد شفر، نقش احتمالی او در حضور این سرمربی آلمانی در استقلال لو برود. البته در این میان افتخاری نیز بعد از چند مصاحبه فرهاد مجیدی و انتقاد ها از نحوه مدیریت وی در این باشگاه مایل به حضور وی در کنار شفر نیست. از سوی دیگر گفته می شود یکی از اعضای هیات مدیره آبی ها نیز از آمدن مجیدی به نیمکت فنی راضی نیست و مجموع این اتفاقات نشان می دهد که بازگشت شماره 7 سابق ابی ها بر روی نیمکت فنی در شرایط فعلی بعید به نظر می رسد.

تیتر یک
  • مشاور نماینده احتمالی بایدن در امور ایران ارائه کرد؛

    اقتصادنیوز: علی واعظ، مشاور ارشد رابرت مالی، گزینه جو بایدن برای نمایندگی ویژه امور ایران ضمن بیان اینکه «دامنه تأثیر…

پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید