کدخبر: ۲۱۳۸۸۴ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
تخریب همزمان وزارت ورزش، برانکو و استقلال با جعل یک نامه

تخریب همزمان وزارت ورزش، برانکو و استقلال با جعل یک نامه

اقتصادنیوز : اخیرا نامه ای جعلی در فضای مجازی منتشر شده که در آن ادعا شده وزارت ورزش و جوانان به برانکو ایوانکوویچ پول پرداخت کرده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از برنا،اخیرا نامه ای جعلی در فضای مجازی منتشر شده که در آن ادعا شده وزارت ورزش و جوانان به برانکو ایوانکوویچ پول پرداخت کرده است. این نامه به قدری ناشیانه تنظیم شده که هر فرد آگاه به مسائل اداری می تواند جعلی بودن آن را متوجه شود، با این وجود مازیار ناظمی صبح امروز در یک پست اینستاگرامی بر جعلی بودن آن تاکید کرد و از پیگیری قانونی آن خبر داد.

ژاله فرامرزیان، معاون منابع انسانی و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان، نیز در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری برنا با تکذیب مکاتبه جعلی که در فضای مجازی منتشر شده است گفت: شاید بهتر بود جاعل حداقل در جعل امضا دقت می کرد

وی افزود: خوب بود فرد جاعل وقتی سربرگ وزارت ورزش وجوانان را که می‌دزدید توجهی هم به نحوه مکاتبات اداری که دیگر دستی نیست و تماما اتوماسیون اداری آن را ثبت می کند می کرد.

وی با اشاره به شماره نامه، تاریخ و قید فوریت تصریح کرد: بعید است دزد هم اینقدر ناشی.

به نظر می‌رسد فرد یا افرادی با هدف تخریب همزمان وزارت ورزش و جوانان، برانکو و رابطه وزارت با استقلال قصد دارند در آستانه بازی های مهم پرسپولیس و استقلال در این دو یاشگاه بحران ایجاد کنند.

لازم به ذکر است پیگیری جعل این نامه از طریق مراجع ذیصلاح در حال انجام است.