کدخبر: ۲۹۰۱۴۹ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
دستگیری موبایل‌قاپ اینستاگرامی

دستگیری موبایل‌قاپ اینستاگرامی

اقتصادنیوز :رییس کلانتری ۱۴۰ باغ فیض از دستگیری موبایل قاپ پارک‌های شمال غرب پایتخت خبر داد که از مالباختگان پس از سرقت اخاذی نیز می‌کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا،در پی وصول چندین شکایت مبنی بر سرقت گوشی در بوستان های ضلع شمالی بزرگراه شهید ستاری که که مالباختگان نوجوان و جوان بودند موضوع دستگیری در دستور کار تیم عملیات کلانتری ۱۴۰ باغ فیض قرار گرفت.

با تحقیقات میدانی مشخص شد دو سارق با موتورسیکلت پس از انتخاب سوژه‌های خود با تهدید چاقو، گوشی و ساعت مچی شکات را به سرقت می‌برد و بعد از چند ساعت زمانی که مالباختگان تماس می‌گرفتند از آن‌ها در ازای بازگرداندن گوشی و رم مبالغی اخاذی می‌کرد و حتی در چند مورد نیز وجوه را دریافت اما گوشی را بر نمی‌گردادند.

پس از اقدامات پلیسی، سارق اصلی که مخفیگاهش در شهر قدس بود شناسایی و دستگیر و تعدادی گوشی نیز کشف شد که متهم نیز صراحتا به ارتکاب عمل مجرمانه خود اعتراف کرد.

سرهنگ نوایی با تایید خبر فوق به این موضوع نیز اشاره کرد که متهم پس از سرقت در صفحه اینستاگرام خود تصویری با اموال مسروقه بارگذاری می‌کرد و حتی با حرکات ناشایست به مالباختگان توهین نیز می‌نمود.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند