دستور روحانی به دستگاه‌ها؛ موظف به همکاری در زمینه توسعه دولت الکترونیک هستید

کدخبر: 334481
اقتصادنیوز: رئیس‌جمهوری با تقدیر از تلاش‌های همه کارکنان و مدیران وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، در آماده‌سازی زیرساخت‌ها برای توسعه و کارآمدی دولت الکترونیک در کشور، بر ضرورت بیش از پیش همکاری همه دستگاه ها در گسترش این امکان تاکید کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری، حسن روحانی  امروز جمعه در گفت‌وگو با  محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، با تاکید بر اینکه همه دستگاه‌ها موظف به همکاری بیش از پیش در زمینه توسعه دولت الکترونیک در کشور هستند، گفت: توسعه دولت الکترونیک نیازی حیاتی برای کشور بوده و هر روز ضرورت نیاز به آن در فعالیت دستگاه‌های گوناگون قابل مشاهده است. 

 

وی با اشاره به لزوم تلاش برای توسعه همه جانبه دولت الکترونیک در سراسر کشور، پرداخت ۱۷ میلیون فقره وام بدون حتی یک مراجعه حضوری به بانک‌ها را آزمون بزرگ کارآمدی دولت الکترونیک و آماده بودن زیرسخت‌ها عنوان کرد.

رئیس‌جمهوری افزایش سرعت اینترنت را موضوعی حائز اهمیت برشمرد و اظهار داشت: ‌امروز زندگی مردم با فضای مجازی درهم تنیده است و باید در این راستا اهتمام لازم را داشته باشیم.

وزیر ارتباطات نیز در این گفت‌وگو گزارشی از برنامه‌ریزی‌ها و تلاش‌های انجام شده و در حال پیگیری در راستای توسعه زیرساخت‌ها برای کارآمدتر شدن دولت الکترونیک، افزایش سرعت اینترنت و افزایش ارائه خدمات به مردم در این حوزه ارائه کرد. 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما