تهرانی‌ها منتظر باران باشند / سامانه بارشی وارد پایتخت می‌شود

کدخبر: 453850
اداره کل هواشناسی استان تهران پیش‌بینی کرد که از عصر روز پنجشنبه تا پیش از ظهر شنبه سامانه بارشی وارد این استان می‌شود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد: از عصر امروز تا پیش از ظهر شنبه (۲۲ آبان) با نفوذ و فعالیت سامانه بارشی در استان، آسمانی ابری گاهی همراه با مه رقیق در بعضی ساعات بارش باران، گاهی وزش باد شدید با احتمال رگبار و رعد و برق و در ارتفاعات بارش برف مورد انتظار است.

براساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، امروز آسمانی نیمه ابری گاهی همراه با وزش ملایم باد و باران؛ و در مناطق پرتردد شهری همراه با کاهش کیفیت هوا و غبار محلی پیش بینی می‌شود.


در اکوایران ببینید؛


از عصر امروز تا پیش از ظهرشنبه با نفوذ و فعالیت سامانه بارشی آسمانی ابری گاهی همراه با مه رقیق در بعضی ساعات بارش باران، گاهی وزش باد به نسبت شدید با احتمال رگبار و رعد و برق؛ و در ارتفاعات بارش باران و برف و گاهی مه آلود مورد انتظار است.

همچنین از جمعه تا یکشنبه کاهش محسوس دما (به طور میانگین ۴ تا ۸ درجه سلسیوس) و در ارتفاعات شمالی یخبندان شبانه سطح زمین و گاهی کولاک برف پیش بینی می شود از ظهر شنبه با وزرش باد به نسبت شدید کاهش ابر و روز یکشنبه و دوشنبه آسمانی ابری تا نیمه ابری گاهی همراه با وزش باد مورد انتظار است.

از عصر یکشنبه تا دوشنبه شب نیز با پایداتری نسبی جو، انباشت آلاینده های جوی و رخداد غبار محلی در نواحی پرتردد شهری دور از انتظار نیست.

بیشینه و کمینه دمای هوای پایتخت در روزهای پنجشنبه ۱۵ و ۸، جمعه ۱۲ و ۶، شنبه ۱۳ و ۵، یکشنبه ۱۵ و ۷ و دوشنبه ۱۴ذ و ۶ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

ورامین با ۱۸درجه سانتیگراد و فیروزکوه با منفی ۲ درجه سانتیگراد به ترتیب گرم‌ترین و سردترین نقاط استان تهران طی ۲۴ ساعت گذشته بودند.

تیتر یک
  • توافق هسته ای بدون «متوازن‌سازی» احیاء نخواهدشد

    بر کسی پوشیده نیست که مکانیسم‌های اجرایی برجام و هزینه‌ها و منافع کلی آن مخدوش شده‌اند، اما آنچه کمتر مورد توجه بوده،…

از دست ندهید
بلیط هواپیما