کدخبر: ۱۹۰۹۹۱ لینک کوتاه

لطفا بیرانوند را ببخشید!

روز شنبه سیدجلال حسینی در پستی اینستاگرامی عکسی از علیرضا بیرانوند منتشر کرد و زحماتی را که او برای پیشرفت و رسیدن به پرسپولیس و تیم ملی کشیده به هواداران یادآوری کرد. او البته به تلاش بیرانوند برای جدایی از پرسپولیس هم اشاره کرد و فاصله کوتاه از نفت تا پرسپولیس را دلیل رخ دادن این اتفاق برای بیرانوند دانست. اما مضمون کلی این پست کاپیتان پرسپولیس، تقاضا از هواداران برای درک شرایط بیرانوند و بخشیدن او بود.

بیرانوند بعد از اینکه مدعی شد قصد دارد در نیم‌فصل دوم به تراکتورسازی برود با واکنش شدید و منفی هواداران پرسپولیس روبرو شد و تقریبا همه آنها خواهان ترک هرچه زودتر پرسپولیس از سوی او شدند. البته عده‌ای هم از باشگاه خواستند به او اجازه جدایی ندهد و در پرسپولیس مدتی نیمکت‎نشین و سکونشین شود تا ارزش پیراهن و جایگاه پرسپولیس را بیشتر بداند.

دیروز هم چند بازیکن دیگر پرسپولیس مثل مهدی طارمی، شجاع خلیل‌زاده، محسن مسلمان و فرشاد احمدزاده در اینستاگرام خود از بیرانوند حمایت کردند. آنها با استفاده از کلیدواژه‎هایی مثل بخشش و سوءتفاهم از هواداران خواستند تا بیرانوند را ببخشند و به او فرصت دوباره‌ای بدهند. البته خود بیرانوند هنوز مصاحبه جدیدی نکرده اما به نظر می‌رسد پاسخ منفی تراکتورسازی به او باعث شده تا او به ماندن در پرسپولیس فکر کند و از دوستانش در تیم بخواهد تا زمینه را برای این اتفاق فراهم کنند. احتمالا ظرف امروز و فردا چند پرسپولیسی دیگر در اینستاگرام خود پست‌هایی با مضمون حمایت از بیرانوند منتشر خواهند کرد.