کدخبر: ۳۶۱۴۸۹ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

ترامپ:‌ حمله ایران را هزار برابر پاسخ می‌دهیم

اقتصادنیوز؛ «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهوری آمریکا ضمن تکرار ادعاهای ضدایرانی خود و با استناد به گزارش‌های فاقد سند یک رسانه آمریکایی، گفت که واشنگتن هرگونه حمله ایران را هزار برابر پاسخ می‌دهد.

به گزارش اقتصادنیوز؛ دونالد ترامپ با تکرار لفاظی‌های خود علیه ایران با استناد به ادعای غیرمستند یک رسانه آمریکایی در حساب توئیتری خود نوشت: «بر اساس گزارش‌های رسانه‌ای، ایران احتمالا در حال برنامه‌ریزی یک ترور یا حمله دیگری علیه ایالات متحده برای گرفتن انتقام کشتن [سردار] سلیمانی است که به دلیل برنامه‌ریزی او برای حمله‌ای در آینده، قتل نیروهای آمریکایی و رنجی که سال‌ها ایجاد کرد، انجام شد».

وی همچنین با گزافه‌گویی ادعا کرد «هر حمله‌ای توسط ایران به هر شکلی علیه ایالات متحده، با حمله‌ای به ایران با شدت ۱۰۰۰ برابر پاسخ داده می‌شود»!

تهدیدهای پوشالی ترامپ پس از آن مطرح می‌شود که نشریه پولتیکو در گزارشی دروغ و بدون ارائه هیچ سندی مدعی شد که ایران در حال برنامه‌ریزی برای ترور «لانا مارکس» سفیر آمریکا در آفریقای جنوبی بوده است.

سخنگوی وزارت خارجه آفریقای جنوبی نیز در واکنش به این ادعای نشریه آمریکایی درباره تهدید ایران برای سفیر آمریکا در این کشور، ابراز تعجب کرده و گفت این کشور هیچ اطلاعی در این خصوص ندارد. 

این مطلب برایم مفید است
179 نفر این پست را پسندیده اند